Shopping Cart

No products in the cart.

Go to top
About Us

Level2 Ventures zainwestuje w startupy w Polsce ponad 130 mln zł

SunRoof dynamicznie rozwija się na rynkach kilku kontynentów, w planach ma stworzenie dla użytkowników kompletnego ekosystemu energetycznego. BioCam rozwija kapsułkę endoskopową do badań całego układu pokarmowego w warunkach zdalnych wraz z systemem analizy obrazowej do automatycznej detekcji zmian patologicznych i wspierania lekarza w procesie diagnostycznym. Talent Alpha to kompletna platforma Talent Intelligence & Marketplace pozwalająca British Pound: GBP/USD (GBP=X) Outlook: Will US GDP Plummet More Than -30% na skuteczne zarządzanie talentami IT w organizacji. CTHINGS.CO wykorzystując technologię 5G digitalizuje i integruje procesy produkcyjne, logistyczne, analityczne i biznesowe. Własne urządzenia, oprogramowanie i aplikacje chmurowe pozwalają realizować dotychczas niemożliwe projekty w 5G. Inwestycje.pl to portal, w którym znajdziesz aktualne wiadomości z kraju, bieżące informacje ze spółek, komentarze, analizy i opinie.

  1. Narzędzie umożliwia „cofanie się w czasie” do momentu wystąpienia błędu i jego naprawę.
  2. Założyciele funduszu i partnerzy zarządzający to doświadczeni menedżerowie z branży ICT.
  3. – W Level2 Ventures uważamy, że kapitał to tylko pierwszy poziom wsparcia.

Level2 Ventures zainwestuje ponad 130 mln zł w startupy technologiczne w Polsce

Jako CEO w Grupie 3S, przeprowadził firmę od pozycji niedużego regionalnego operatora telco i data center do pozycji ogólnopolskiego lidera rozwiązań ICT. Był również odpowiedzialny za proces sprzedaży i włączenia aktywów 3S do struktur Grupy Play. Salesbook to platforma akceleracji sprzedaży oferowana w modelu SaaS, która wspomaga i automatyzuje pracę przedstawicieli handlowych, zwiększając ich efektywność o ponad 50%. Salesbook może działać jako autonomiczny system lub w modelu integracji z każdym oprogramowaniem typu CRM/ERP.

Smartschool pozyskał ok. 6 mln zł na rozwój AI wyrównującej szanse w edukacji

Cieszymy się, że jego potencjał docenił również Level2 Ventures i razem z nim możemy dostarczyć spółce środków, by dalej wspierać jej wzrost. – Chcemy, aby region CEE, a w szczególności Polska, były kojarzone z innowacjami i nowoczesną technologią. W porównaniu do rynku startupowego w Europie Zachodniej mamy jeszcze bardzo dużo do nadrobienia. Wierzymy, że formuła Level2 Ventures oparta na niestandardowym podejściu i partnerskiej współpracy z Founderami, pozwoli ten cel znacząco przybliżyć – podsumowuje Adam Rudowski. AutoMEE to firma oferująca usługi w zakresie zaawansowanej automatyzacji i sztucznej inteligencji, dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań SaaS, które umożliwiają efektywne zarządzanie obsługą klienta, procesami biznesowymi i danymi.

Powstaje grupa kapitałowa od technologii marketingowych. Na jej czele stanie Arkadiusz Seredyn

Opatentowane oprogramowanie Move AI wyodrębnia naturalny ruch człowieka z materiału wideo za pomocą zaawansowanej sztucznej inteligencji, wizji komputerowej, biomechaniki i fizyki, automatycznie dostosowując dane do modelu postaci. Materiał można przechwytywać w dowolnym środowisku, używając standardowych kamer i smartfonów, bez potrzeby kostiumów, znaczników ani dodatkowego sprzętu. Opcje Broker Finansowanie Tworzy innowacyjne protezy i ortezy dla psów (czyli tzw. indywidualne zaopatrzenie ortopedyczne) w technologii druku 3D, wykorzystując zaawansowane metody akwizycji danych i algorytmy automatyzujące. W Level2 Ventures szukamy innowacyjnych i ciekawych projektów, dowodzonych przez Founderów pełnych pasji i zaangażowania, którzy wierzą, że ich rozwiązania zmienią świat na lepsze.

Piotr Pawłowski

Rozwiązania firmy pracują już w kilku krajach skandynawskich oraz w Polsce. Obecnie spółka stoi przed wyzwaniem rozwoju na pozostałych rynkach Unii Europejskiej” – powiedział general partner Level2 Ventures Adam Rudowski, cytowany w komunikacie. Środki funduszu to w całości kapitał prywatny, pochodzący od założycieli oraz kilku Limited Partners, co pozwala na elastyczne podejście zarówno w zakresie wyboru targetów inwestycyjnych, jak i zarządzania portfelem funduszu. Platforma autoMEE zapewnia małym i średnim firmom dostęp do rozwiązań, z których wcześniej korzystali przede wszystkim duzi rynkowi gracze.

Wykorzystując technologie sztucznej inteligencji, platforma służy do optymalizacji oraz automatyzacji rutynowych zadań. W planach rozwojowych spółki znajdują się badania nad możliwościami wykorzystania kapsułek endoskopowych poza ich konwencjonalne zastosowanie. BioCam pracuje obecnie nad własną platformą sprzętową, która w przyszłości ma umożliwić wykorzystanie kapsułek do mierzenia różnych parametrów fizjologicznych, np. Startup rozważa również potencjalne zastosowanie w kapsułkach endoskopowych technologii oświetlania tkanek różnymi długościami światła (tzw. NBI), wykonywanie badań kontrastowych, biopsji oraz zdalnego uwalniania leków lub szczepionek.

Strukturyzacja procesu VC

Uważamy go jednak tylko za pierwszy poziom wsparcia, którego potrzebujesz. Wimba stworzyła wysoce innowacyjny technologicznie i zautomatyzowany proces tworzenia dedykowanych ortez Forex Broker Finmarket-przegląd i informacje Finmarket i protez dla psów z wykorzystaniem druku 4D i aplikacji na smartfona. W startup na etapie pre-seed jeszcze w czerwcu 2022 roku 4 mln zł zainwestował fundusz Level2 Ventures.

Dodatkowo w pierwszym kwartale oficjalnie startujemy z miniMBA dla menedżerów – jednym z głównych bloków Development 4Startups Program. Równolegle dla naszych spółek będziemy, tak jak dotychczas, realizować aktywności z zakresu wsparcia biznesowego – w tym, sesje i warsztaty strategiczne, marketingowe, sprzedażowe, doradztwo i bieżące wsparcie. Będziemy też szerzej obecni na wydarzeniach dla startupów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Satus Starter to fundusz venture capital założony w grudniu 2019 r. Całkowita wielkość funduszu wynosi 50 mln zł, a maksymalna wartość inwestycji w jeden projekt to 4 mln zł. Założyciele funduszu i Partnerzy Zarządzający to doświadczeni menedżerowie z branży ICT.

Dzięki dobrze zaprojektowanym procesom pracy na platformie użytkownicy korzystają z efektu sieciowego otrzymując unikalne na rynku wartości. DoxyChain jest pierwszym w Europie, kompleksowym rozwiązaniem DMS (do zarządzania dokumentami) opartym na blockchain. Dzięki zastosowanej technologii i decentralizacji, oferuje niespotykany dotychczas poziom bezpieczeństwa, transparentności i wiarygodności operacji wykonywanych na dokumentach.

Narzędzie umożliwia „cofanie się w czasie” do momentu wystąpienia błędu i jego naprawę. Obecnie programiści tracą procent czasu na korygowanie wadliwego kodu, dzięki rozwiązaniu RevDeBug, niemal w całości ten czas, można przeznaczyć na kreacje i tworzenie nowego kodu. SunRoof pierwszy na rynku dostawca zintegrowanych dachów, spełniających jednocześnie rolę tradycyjnego dachu jak i wydajnych i ekologicznych paneli solarnych. Hybrydowe rozwiązanie zdecydowanie redukuje całościowe koszty instalacji, podnosi bezpieczeństwo użytkowania i oferuje ponadstandardową estetykę.

Obecnie zespół badawczo-rozwojowy spółki skupia się na przystosowywaniu platformy sprzętowej do badań całkowicie zdalnych, również w warunkach domowych oraz integracji kapsułki endoskopowej z aplikacją mobilną, platformą telemedyczną i algorytmami AI. Dotychczas zrealizowaliśmy inwestycje w 6 spółek – SunRoof, Talent Alpha, DBR77, Indoorway, RevDeBug i Doxychain. CTHINGS.CO digitalizuje i integruje procesy produkcyjne, logistyczne, analityczne i biznesowe. Jest producentem urządzeń 5G, oprogramowania wbudowanego i aplikacji chmurowych.

Leave Comments